SÚKROMNÝ ÚVER BEZ BANKY | Telefoni | Besplatnioglasi.org

SÚKROMNÝ ÚVER BEZ BANKY

 • Cena:Po dogovoru
 • Datum objave: 04/01/2018
  • Lokacija: Slovenia

SÚKROMNÝ ÚVER BEZ BANKY


Dobrý deň,
Som podnikateľka švajčiarskeho pôvodu a rozhodla som sa zvýšiť svoj obrat poskytnutím úverov vo výške 2 000 až 3 500 000 EUR s úrokovou mierou 2%.
Po rozhovore s jedným z mojich finančných poradcov sme sa rozhodli poskytnúť pôžičky na pomoc osobám, ktoré bohužiaľ nemajú prístup k bankám kvôli ich požiadavkám a podmienkam.
1 - Ak máte spoľahlivý projekt vyžadujúci finančné prostriedky vo výške 2.000 až 3.500.000 € a nemáte prostriedky na nastavenie, obráťte sa na mňa, aby sme spolu mohli študovať, aby sme vám pomohli realizovať to za najlepších podmienok.
2 - Ak máte úver na splácanie alebo chcete kúpiť a nemáte žiadne prostriedky, som Vám k dispozícii úver, ktorý vám umožní rýchlo vyriešiť vašu situáciu.
Ak potrebujete akékoľvek informácie, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať poštou: nadia.finance15@yahoo.com
S pozdravom,

Kontakt Deli

List all items from this seller

Koristne informacije

 • Sajt www. besplatnioglasi.org ne daje nikakve garancije u pogledu tačnosti, potpunosti i istinitosti sadržaja oglasa ili bilo kog njegovog dela, kao ni za kvalitet, sigurnost i legalnost ponudjenih proizvoda i usluga koji se nude na sajtu.
 • Oglašivači koji objavljuju oglase na ovom sajtu neće držati ovaj sajt niti vlasnika ovog sajta odgovornim za bilo kakve gubitke ili štetu, eventualno nanete sebi ili drugima, koji mogu nastati direktno ili indirektno, za bilo koji oglas koji postave na sajtu.

Povezani oglasi

 • rýchla ponuka úveru

  rýchla ponuka úveru Premium

  Kategorija : Telefoni - Lokacija : - Date : 03/01/2018 Cena : Po dogovoru

  rýchla ponuka úveru Odporúčam každému, aby sadzba bola nízka. Nie je potrebné, aby banka pred poskytnutím pôžičky poskytla priaznivé podmienky. Potrebujete finančné prostriedky pre váš domov, pre vašu firmu, nákup auta, nákup motocyklov, pre vytvoren...

 • Zasebno posojilo. Konec finančnih skrbi.

  Zasebno posojilo. Konec finančnih skrbi. Premium

  Kategorija : Telefoni - Lokacija : - Date : 02/01/2018 Cena : 200.00 Euro €

  Zasebno posojilo Konec finančnih skrbi Pozdravljeni, z velikim naložbenim kapitalom odgovorite na finančne težave. Banke vas zavračajo, imate preveč dolga, imate projekt, ki nima premoženja in tako naprej. Moja posojila ali investicijska ponudba je v...

 • MOBILNI TELEFONI PO ZELJI NARUCITE!

  MOBILNI TELEFONI PO ZELJI NARUCITE! Premium

  Kategorija : Telefoni - Lokacija : Beograd - Date : 23/12/2017 Cena : Po dogovoru

  MOBILNI TELEFONI PO ZELJI NARUCITE! Kupac prvi otvara paket! Porucite i rezerviste Mobilne Telefone poznatih marki po zelji! 0637678007